Dzień Seniora z TPD

Już po raz trzeci nasze Stowarzyszenie zorganizowało Dzień Seniora dla mieszkańców Karkowa. W tym roku wydarzenie przybrało charakter świąteczny i było zorganizowane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, otwarcia dokonali Pani Roksana Janowicz z TPD, Pan Paweł Datkiewicz – Prezes Zarządu Stowarzyszenia i jednocześnie Radny Rady Miejskiej oraz sołtys Pani Irena Sidorczuk.
Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji i spotkań rodzinnych. Czasami jest to jedyna okazja w całym roku, żeby się spotkać z rodziną i odnowić więzy rodzinne, a nawet zażegnać różne kłótnie czy nieporozumienia. W dniu Wigilii spotykamy się przy suto zastawionych stołach, składamy sobie nawzajem świąteczne życzenia i jesteśmy dla siebie bardzo uprzejmi i mili. Tak właśnie było w naszej świetlicy gdzie panowała wczoraj rodzinna atmosfera.

Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni oraz rodzice i dzieci składali sobie życzenia.
Na Seniorów i zaproszonych gości czekał występ dzieci p.n. „Opowieść Wigilijna” a także występ muzyczny.

Dziękujemy dzieciom za ich zaangażowanie występ- jak zawsze spisali się na medal.
Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, Pani Marcie i Pani Ilonie za przygotowanie dzieci do występu.
Wiemy, że wspólnymi siłami możemy realizować wiele zadań skierowanych dla społeczności lokalnych.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna https://www.facebook.com/pg/otwartadlon/photos/?tab=album&album_id=3201776989849402&__tn__=-UC-R

Przejdź do paska narzędzi