Dzień Dziecka – „Mamo,Tato baw się razem z Nami” podsumowanie

Dzięki naszym staraniom i współorganizatorów mogliśmy sprostać z takimi głównym zadaniem jakim była wspólna integracja rodziców z dziećmi. Rodzice większość czasu spędzają czasu, a dzieci swój czas skupiają na grach komputerowych. To nie było łatwe zadanie aby sprostać z ofertą dla każdego uczestnika, lecz staraliśmy się zachęcić wszystkich wspólną zabawą. Ważnym celem do zrealizowania było także zaszczepienie w dzieciach i ich rodzicach nawyków picia świeżych soków, które cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas dnia dziecka.
Przygotowaliśmy także atrakcje tj. atrakcje militarne, duże bańki mydlane, malowanie buziek , malowanie kredą, balonowe zoo 🙂
Każda rodzina otrzymała zadania konkursowe które musiała wykonać podczas spotkania aby to min. strzał z łuku, rzut lotkami, rzuty do kosza itp. Rodziny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dzięki tym zadaniom zaobserwowaliśmy radość na dziecięcych buziach ze ten czas mogli spędzić z rodzicami. Dzieci wspólnie z rodzicami mogli także brać udział w zabawach przygotowanych przy współpracy z Kołem Naukowym Empowerment działającym przy Uniwersytecie Szczecińskim. Udało nam się także zorganizować konkursu dla rodziców.
W czasie odpoczynku za darmo były przygotowane min. kiełbaski z grilla, popcorn, wata cukrowa, frytki, ciasto, herbata itd. W miedzy czasie spotkania odbył się także pokaz tańca dziewczynek z Karkowa.
Na zakończenie tego wspaniałego spotkania odbył się festiwal kolorów który cieszył nie tylko dzieci ale także rodziców.
Środki na ten cel pochodziły z programu Fundacji Tesco z programu „Decydujesz, pomagamy” oraz przy wsparciu sponsorów

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, za każdą najmniejszą pomoc.
Galeria z wydarzenia dostępna
https://www.facebook.com/pg/otwartadlon/photos/?tab=album&album_id=2776297609064011

Świeże soczki
Przejdź do paska narzędzi